12345678910
 • Aziz Sancar

  Aziz Sancar'dan gençlere çağrı

  Azerbaycan'da yaşanan TEKNOFEST heyecanında Nobel ödüllü Türk bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar gençlere çağrıda bulundu.

  TEKNOFEST'te konuşan Nobel ödüllü Türk bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, "Azerbaycan Halk Cumhuriyeti'nin 104. Kurtuluş Yıl Dönümü'dür. Bu vesileyle tüm Azerbaycanlı kardeşlerimize kutlu olsun. Tüm Türk dünyasına kutlu olsun." dedi.

  Devamı
 • İstihdam Fuar ve zirvesi

  İstihdam Fuar ve zirvesi

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) gençlerin istihdamının önünü açacak organizasyonlar yapmaya devam ediyor. İBB, 100’ü aşkın öncü firma ile üniversiteli ve yeni mezun olmuş gençleri 3-4 Haziran‘da Yenikapı Etkinlik Alanı‘nda gerçekleşecek İstanbul İstihdam Fuarı ve Zirvesi’nde buluşturacak.

  Devamı
 • Dünya Gençlik Konseyinden İş İnsanı Şemseddin Türkay

  Dünya Gençlik Konseyinden İş İnsanı Şemseddin Türkay'a önemli görev

  Dünya Gençlik Konseyi Partiler, Vakıflar ve STK'lardan sorumlu Genel Başkan yardımcılığına Şemseddin Türkay getirildi Dünya Gençlik Konseyi merkez yönetimi kararı ile Şemseddin Türkay Partiler, Vakıflar ve STK'lardan sorumlu Genel Başkan yardımcılığına getirildi. Yeni katılımcılar ile gücüne güç katan konseyde İlerki günlerde yeni atamalarında yapılacağı bildirildi. Sekiz ülke genelinde temsilciliği bulunan Dünya Gençlik Konseyinde Partiler,Vakıflar ve STK'lardan sorumlu Başkanlığına iş insanı Şemseddin Türkay getirildi. Pendik ve çevresinde sevilen ve sayılan bir iş insanı olan Türkay,artık Dünya Gençlik Konseyi için çalışmalarına devam edecek . Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dünya Gençlik Konseyi Genel Başkanı Hüseyin Celep,konsey olarak her geçen gün daha da güçlendiklerini ve yeni konsey üyesi arkadaşlar ile birlikte başarıya koşacaklarını söyledi. Celep " Sekiz ülkede temsilciliği bulunan ve gençler için kurulmuş olan Dünya Gençlik Konseyi her geçen gün daha da büyüyor ve kuvvetleniyor. Aramıza katılan iş insanı Şemseddin Türkay ile de güzel projeler yapacağız"dedi . Dünya Gençlik Konseyi çatısı altına girmiş olduğu için teşekkür eden Şemseddin Türkay ise ,gençlik yararına ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Şemseddin Türkay kimdir ... Pendik'te bir dönem Belediye Başkan adayı olan Şemseddin Türkay, Türkaylar İnşaat ve Nas Tarım Hayvancılık şirketler Grubunun kurucusudur. İktisat Fakültesi kamu yönetimi bölümü mezunu olan Türkay aynı zamanda Diyarbakır ili Federasyonlar Derneğinin yönetiminde yer alıyor.

  Devamı
 • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun...

  Devamı
 • GSB Gençlik Kampları 2022

  GSB Gençlik Kampları 2022

  2022 yılında Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Kamplarına başvurular 9 Mayıs itibariyle başladı. Haberi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Başvurular için yaş sınırı ise 25'e yükseltildi. Daha önceki yaş aralığı 12-22'idi. 

  Devamı
 • Umudumuz Hep Genç

  Umudumuz Hep Genç

  Avrupa Günü bu yıl Türkiye’de “Umudumuz Hep Genç” sloganı ile kutlanıyor. Tüm Avrupa ülkelerinde 2022 yılının “Avrupa Gençlik Yılı” ilan edilmesi nedeniyle, AB Türkiye Delegasyonu da, bu yıl gençlerin geniş katılımını hedefleyen bir etkinlik programı hazırladı.

  Sonrasında da geleneksel Avrupa Günü resepsiyonu düzenlendi. 14 Mayıs Cumartesi günü ise Ankara’da ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisleri’ndeki konserde ünlü sanatçılar Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza ilk kez aynı sahneyi paylaşarak gençlerle buluşacak.

  Devamı
 • 12345678910